Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Aydınlar Grup


AYDINLAR GRUP ; 2000 yılından bugüne Türkiye’nin en iyi insan kaynakları firması olmayı hedefledik. Girdiğimiz her alanda, bulunduğumuz her ortamda uzman olmak için çalıştık.

Farklı sektördeki ihtiyaçları tespit ederek, firmalara özel çözümler üretip firmalarımızın hedeflenen noktalara sorunsuz ulaşmalarını sağlamak amacı ile departmanlaşacak her zaman daha iyi hizmet vermeyi hedefledik.

Ziyaret ettiğiniz bu departmanda tüm Türkiye çapında ihtiyacı olan müşterilerimize Esnek İş Gücü Temini hizmetini sağlamaktayız.

2000 Yılından buyana kadar göstermiş olduğu üstün performans ve İş Ciddiyeti ile AYDINLAR GRUP olarak İnsan Kaynakları Hizmeti sunmaya başladı.

Kurulduğu günden bu yana iş ortaklarının rekabetçiliğine  katma değer sağlayan AYDINLAR GRUP esnek, hızlı karar alan ve verimliliğe odaklı bir İnsan Kaynakları Şirketi olarak Müşterilerinin ana faaliyetlerine odaklanmasını sağlıyor.

AYDINLAR GRUP; Alanında söz sahibi olan firmaların çeşitli departmanlarında  çalıştırmak üzere personel ihtiyacının karşılanması yönünde hizmet vermektedir.

Firmaların norm kadroları dışında kalan , geçici, mevsimlik  veya proje bazında eleman taleplerini sağlamaktadır. 

AYDINLAR GRUP ; Referanslarımızda belirttiğimiz şirketlerin depolarındaki  depo dizaynı, temizliği tüm yükleme ve boşaltma  (Tahmil-Tediye) işlerini ülke ve tüm Türkiye genelinde itina ile yapılmaktadır.

AYDINLAR GRUP; Çözüm odaklı bir pazarın ölçümlenmesindeki  stratejik  karar alma tedarik alanlarının  noktasına daha az maliyet  ile ulaşım , kayıp, çalınma gibi riskleri müşterilerine sunduğu  bu rekabetçi  çözümler ile önemli bir iş ortağı olarak hizmet veriyor.

Peki Nedir Bu Esnek İş Gücü ?

Günümüzde işletmelerin yıl içerisinde proje bazlı ve/veya dönemsel olarak eleman istihdam ihtiyacını dışarıdan hizmet alarak karşılayabilecekleri bir çalışma şeklidir.

Önceleri turizm, lojistik, fuar ve organizasyon sektörlerinde talep edilen bu yöntem, son yıllarda hızlı tüketim sektörü, üretim, perakende ve benzeri sektörlerde sıkça kullanılmaya başlanmıştır.

Bizler de kurulduğumuz günden bugüne dek, esnek iş gücü tedariki alanında farklı bir soluk getirmek ve çeşitli sektörlerde bulunan müşterilerimizin; sürekli, dönemsel ve yarı dönemsel personel ihtiyaçlarını karşılamak üzere çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

AYDINLAR GRUP İNSAN KAYNAKLARI HİZ.İNŞ.TUR.LTD.ŞTİ.

01

Kaliteli?

Kaliteden ödün vermeden hizmetlerimizi sunarak başarınıza katkı sağlıyoruz.

Detaylar

02

Teknolojik

Yapmış olduğumuz hizmetlerde teknolojinin ihtiyaç duyulan bütün gerensinimlerini sağlamaktayız.

Detaylar

02

Sürdürülebilir

İnsan gücüne yoğun ihtiyaç duyulan firmaların,personel ile ilgili tüm sorunlarını çözmek ve böylece firmanın temel iş anlarına odaklanmasını sağlamaktır.

Detaylar